Ons Bestuur

Voorzitter:

D’Hooghe Walter – 0494 05 53 87
e-mail: walter@houendetrou.be

Ondervoorzitter:

Maarten Van de Mosselaer – 0498 42 94 56
e-mail: maarten@houendetrou.be

Penningmeester:

Helmut Provost – 0496 93 73 01
helmut@houendetrou.be

Secretaris:

Maarten Goedemé -0473 56 34 49
maarten.goedeme@houendetrou.be

Technisch leiding:

D’Hooghe Walter – 0494 05 53 87
e-mail: walter@houendetrou.be

Webmaster:

Hans Verley
hans@houendetrou.be

Bestuursleden: 

Elke Van Doorslaer – 0484 49 00 59
elke@houendetrou.be

Kris Delanoeije – 0476 31 46 69
kris@houendetrou.be

Annie Sterckx – 0496 79 08 68
annie@houendetrou.be

Zit u met een vraag? Bel gerust even naar iemand van het bestuur. Aangewezen personen zijn onze voorzitter, ondervoorzitter of secretaris.

De overige bestuursleden of leiding staan u echter ook graag te woord.